fbpx

Team Zur

Better Than Yesterday

ליווי מקיף מותאם אישית עד להשגת המטרה!

את שירותי הצבאי התחלתי כלוחם ב”דבורים” בחיל הים, כאשר במהלך השירות אובחנתי כמי שסובל מרגישות לגלוטן. האבחנה שינתה את חיי וחייבה אותי בהסתכלות ובהתייחסות שונה לגוף שלי. לאחר שניסיתי כל מיני דרכים, הגעתי למסקנה אחת ויחידה, אורח חיים בריא הוא המתכון לפתרון רוב הבעיות שלנו.

כל חיי עסקתי בספורט, על מנת להפוך לגרסה הטובה ביותר שלי ככדורגלן, החלטתי לתת דגש בחדר כושר, וכך למעשה התאהבתי בתחום פיתוח הגוף.

לאחר למידה מעמיקה, הגעתי למסקנה שתחום פיתוח הגוף הוא ספורט יחידני, בו המשמעת העצמית שלי בלבד היא זו שקובעת את ההצלחה. בניגוד להרבה ענפי ספורט אחרים, אין חשיבות לכישרון, אלא לכוח רצון והיכולת להתמיד אשר מתבטאים בשליטה עצמית ובשאיפה להצטיינות.

כילד שסבל מחוסר ביטחון עקב שיפוט עצמי נוקשה ומחמיר, אשר התגבר עם כניסתי הראשונה לחדר הכושר, שם נוכחתי לראות אנשים שמשקיעים פחות ממני ומגיעים לתוצאות נראות לעין באופן מהיר יותר, למרות שהרגשתי שאני מתאמן חזק מאוד. אז התחלתי לחקור את נושא פיתוח הגוף והבנתי באופן כללי שלעניין פיתוח הגוף דרוש הרבה יותר מאימונים קשים.

התחלתי לקרוא מאמרים, להאזין לפודקאסטים של גדולי ענף פיתוח הגוף הטבעי והלא טבעי ולבצע קורסים שונים על מנת להעשיר את הידע שלי, וכשהרגשתי שהגיע הרגע, החלטתי להתחרות בענף פיתוח הגוף ולהירשם לתחרות “מר ישראל“.

בשנת 2020 התחריתי פעם ראשונה באיגוד WNBF, איגוד אשר מייצג מפתחי גוף טבעיים, זכיתי במקום השני והתאהבתי בתחום התחרותי. באותה שנה התחרתי כבר בתחרות נוספת. ההשתתפות בתחרויות הצריכה ממני משמעת עצמית ברמה הגבוהה ביותר ודיוק מרבי. ההשתתפות בתחרויות השפיעה על חיי ושינתה אותם מקצה לקצה, ובעזרת הידע שצברתי, החלטתי שאני רוצה לשנות לאנשים את החיים ולהקדיש את חיי למטרה הזאת.

בעקבות זאת, נרשמתי ללימודי הכושר בוינגייט וסיימתי אותם בהצטיינות.

 

לתחום פיתוח הגוף יש השפעה רבה על חיינו, מעבר לפן הבריאותי והחיצוני. אספר על עצמי כיצד פיתוח הגוף שינה את חיי והפך אותי מאדם אשר קם בבוקר ללא מטרות ושאיפות, לאדם אשר רודף אחר המטרות שלו על בסיס יומי.

כבעלים של עסק המשווק תוספי תזונה ומתמקד באורח חיים בריא, אני מצליח לשלב בין קריירה לבין מטרות שהצבתי לעצמי, באמצעות החוסן המנטלי שפיתחתי בזכות ענף פיתוח הגוף, אשר מסייע לי להתמודד עם הקשיים והפיתויים המקיפים את כולנו בחיי היום יום, ומקל על חיי בכך שאותם קשיים מתגמדים עד כדי נעלמים ביחס לקשיים עמם התמודדתי במהלך התחרויות.

כיום, עפ”י מחקרים, יש קשר ישיר בין אנשי עסקים מצליחים לעיסוק בספורט, לרבות, בענף פיתוח הגוף. הקשר הוא אינו קשר מקרי, שהרי בימינו קיימת הבנה כוללת והכרה בחשיבות של שילוב בין אורח חיים בריא, ספורט והצלחה בחיים בכלל ובעסקים בפרט.

בעקבות זאת, נרשמתי ללימודי הכושר בוינגייט וסיימתי אותם בהצטיינות ובנוסף קורס תזונת ספורט.
וכיום הבעלים של סטודיו לאימונים ותכנית אונליין אשר שינתה למאות אנשים את החיים מקצה לקצה.

תכנית הליווי/אונליין של עדי צור הינה תוכנית אשר תגרום לכם להגיע למטרה שלכם גם בשלט רחוק, בתכנית תקבלו:
✅ ליווי צמוד 24/7.
✅ פגישה חודשית – פרונטלי או בזום לבחירתכם.
✅ שינוי תדיר של תכנית האימונים והתזונה על פי הצורך.
✅ מחירים מוזלים בחנות התוספים שלי ובאימונים אישיים בסטודיו.
✅ בניית סדר יום מותאם אישית על מנת ליצור את הפלטפורמה המושלמת להצלחה שלך!
✅ ליווי אישי גם בפן המנטאלי החשוב לא פחות.
✅ שיפור ותיקון טכניקה והרגלי אכילה שליליים תוך לימוד תווים מנחים.
✅ אינטראקציה יום יומית.
✅ בדיקה תדירה של הביצועים למניעת פציעות.
✅ בקרה על מדדים (אובייקטיבים וסובייקטיבים) משקל, היקפים, עייפות, ביצועים וכו’.

הסטודיו של עדי צור הוא לא עוד סטודיו רגיל, הוא מאובזר ברמה הגבוהה ביותר ויכול להתאים לכל סוגי האימונים, מאימונים פונקציונליים ועד פיתוח גוף הכולל משקלים כבדים.
במהלך המנוי בסטודיו תקבלו את המעטפת המושלמת להצלחה מא’ ועד ת’ הכולל אימוניים קבוצתיים/אישיים ,בניית תכנית אימון, תזונה ופגישת מעקב חודשית.
אז מה יש לנו בסטודיו?
✅ אימוני כח.
✅ אימונים פונקציונליים.
✅ אימונים אישיים.
✅ אימונים קבוצתיים.

זמין בכל שעה פרט לשבתות וחגים.

לקוחות שעשו שינוי בעזרתי
+ 0

לייעוץ וקביעת שיחה השאיר/י הודעה ואחזור בהקדם

תוצאות של מתאמנים

רוצים להתחיל בתהליך שינוי בחיים?

מוזמנים ליצור איתי קשר

Team Zur Better Than Yesterday פיתוח גוף תכנית אימונים אישית מפגשים אונליין

לקוחות ממליצים

לייעוץ, פרטים נוספים ופירוט על התוכניות לחצו כאן:

שתפו את הכרטיס שלי עם חברים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרי ברשתות

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@buzzitdigital.com

×