fbpx

מדוע כרטיסי ביקור דיגיטליים הם העתיד?

מדוע כרטיסי ביקור דיגיטליים הם העתיד?

בעידן הדיגיטלי של היום, כרטיסי הביקור קיבלו צורה חדשה.
הם כבר לא מוגבלים לכרטיסים פיזיים שהוחלפו במהלך פגישות ואירועים.
במקום זאת, כרטיסי ביקור דיגיטליים הפכו לכלי פופולרי ליצירת רשתות וקידום
המותג שלך.
במאמר זה, נחקור את היתרונות של שימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי וכיצד
האתר שלנו יכול לעזור לך ליצור ולשתף אחד בקלות.

היתרונות של כרטיסי ביקור דיגיטליים

1. יותר ידידותי לסביבה ובר קיימא מכרטיסי ביקור מסורתיים.

2. ניתן לשתף בקלות באמצעות דואר אלקטרוני, טקסט ומדיה חברתית לספק חוויה אינטראקטיבית ומרתקת יותר לנמענים.

3. ניתן לעדכן בזמן אמת כדי לשקף שינויים בפרטי הקשר או המיתוג שלך.

גיוס לקוחות בעזרת כרטיס ביקור דיגיטלי

לאחר שהבנתם את האתגרים השיווקים העומדים בפניכם, בואו נראה כיצד כרטיס ביקור דיגיטלי מביא לכם ערך ומעניק מענה לכל האתגרים.

 

  1. חיזוק הבידול העסקי – אנו מעניקים לכם כרטיס ביקור דיגיטלי בעיצוב אישי. הכרטיס משמש כתעודת זהות של העסק שלכם. הוא מעניק מראה מקצועי ומסייע לבדל אתכם מהמתחרים ולהעניק לכם יתרון תחרותי.

 

  1. מנוע ליצירת לידים וכלי לשיפור המרות – כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשמש גם כסוג של דף נחיתה באמצעותו מניעים את הלקוח לפעולה. הלקוחות יכולים למצוא אותו בגוגל וניתן גם לקדם אותו בצורה ממומנת. כך הוא יחסוך לכם את התלות בשירותי לידים. ולא רק שהוא מאפשר לכם להשיג לידים, הוא גם כלי לשיפור ההמרות בלידים קרים וחמים. הלקוחות שיחשפו אליו יקבלו יותר מידע על העסק וירגישו יותר אמון כלפיו. על מנת להשיג כמה שיותר לידים בתקופות השיא בהן הביקוש לשירותי הדברה עולה, תוכלו לקדם אותו בצורה ממומנת.

 

  1. מתאים לכל סוגי הקהל – באמצעות כרטיסי ביקור דיגיטליים תוכלו לפנות לקהלים שונים, פרטיים ועסקיים. תוכלו לקדם אותו בערוצים שונים, כמו למשל רשת לינקדאין עבור הלקוחות העסקיים. הוא ייתן לכל לקוח מענה ענייני המאפשר לו להבין מהם השירותים שאתם מציעים וכיצד ניתן ליצור אתכם קשר.

 

  1. מציג מידע חשוב – כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם להציג בפני הלקוח את כל המידע החשוב לצורך בניית יחסי אמון וקבלת ההחלטה לבחירה בשירות. תוכלו לפרט בו את סוגי השירותים שאתם מעניקים, להציג קטלוג עבודות וכל מסמך חשוב.

 

  1. מרכז את כל ערוצי התקשורת במקום אחד – לקוחות עשויים לפנות לעסק בצורות שונות. אלו יכולות להיות אפליקציות מסרים מידיים, דוא“ל או שיחת טלפון. באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי תוכלו להציג ללקוח את כל ערוצי התקשורת במקום אחד. תוכלו גם לשלב אותו עם מערכות מענה אוטומטי ולתת ללקוח מענה זמין בזמן ובמקום שהוא יבחר.

 

  1. ממוקד וענייני – למרות שכרטיס ביקור משמש כסוג של דף נחיתה, זהו אינו דף נחיתה סטנדרטי. זהו כלי שיווקי, אך לא פרסומת. הוא אינו מעייף את הלקוח בתכנים פרסומיים הלוחצים עליו להזמין שירות, אלא רק מציג עבורו את המידע הענייני ואת האפשרות להזמין שירות.

 

  1. מאפשר ביצוע הזמנות – כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לקדם את ההמרות בצורה קלה ומהירה. ניתן להטמיע בו טפסים לצורך יצירת קשר או ביצוע הזמנה ובכך להגדיל את אחוזי ההמרה ולסגור עסקאות במהירות.

 

תכונותיו ויתרונותיו של כרטיס ביקור דיגיטלי  מאפשרים לכם ליצור הכרות עם הלקוח ולבנות יחסים של אמון. לקוח שלפני רגע לא הכיר אתכם, מיד זוכה לרושם ראשוני חזק. הוא נחשף לכל השירותים שלכם, הרישיון שלכם וכל אפשרויות התקשורת מול העסק. הלקוח מצליח לראות בצורה מוחשית יותר מי מציע לו שירות והוא נותן יותר אמון בעסק. ולצד השינוי התודעתי ישנם גם כלים פרקטיים ליצירת קשר והזמנת שירות.

שימור לקוחות בעזרת כרטיס ביקור דיגיטלי

כאשר אתם מעניקים שירות ללקוח, זכרו כי גם הלקוח יכול עבודה דרך אנשים קרובים שהוא מכיר כאשר הלקוח מרוצה מהשירות. לכן חשוב להשקיע בשימור לקוחות.

שימור לקוחות זול יותר מאשר רכישת לקוחות חדשים, וכדאי מאוד להשקיע בו. כרטיס ביקור דיגיטלי מסייע לכם לבנות קשר ארוך טווח עם הלקוחות.

הדבר הפשוט ביותר שהלקוח יכול לעשות זה לשמור את מספר הטלפון שלכם באנשי הקשר, באמצעות לחיצת כפתור. אך מדובר בהרבה יותר מזה.

באמצעות כרטיסי ביקור דיגיטליים אתם יכולים להגדיל את האינטראקציה מול הלקוח בצורות שונות. למשל תוכלו לחשוף אותו לחשבונות שלכם ברשתות החברתיות, כך תגדילו את הסיכוי שיתחיל לעקוב ותמיד תהיו במודעות שלו.

לאחר מתן השירות תוכלו לשלוח לו חשבונית במייל ולצרף את כרטיס הביקור הדיגיטלי. למעשה תוכלו להפציע באמצעות כל מדיה דיגיטלית.

להתקדם לשיווק חכם

שוק טיפולי הרכב והמוסכים הוא שוק תחרותי, ולכן עליכם לעשות את השיווק בחכמה. לא צריך להמציא מחדש את הגלגל, אך יש צורך ליישם את כל החידושים הטכנולוגיים המעניקים נוחות, ערך מוסף ומגדילים את החשיפה ואחוזי ההמרה. וכאן כרטיס ביקור דיגיטלי עונה על כל הצרכים.

אתם יכולים להפיץ אותו בצורות שונות, בין אם זה מפגש פרונטלי, פוסט ברשתות החברתיות או רשימות תפוצה ובכל מדיה דיגיטלית. מומלץ מאוד להשתמש בטכנולוגיית NFC, באמצעותה תוכלו להעביר כרטיס למכשיר הטלפון של הלקוח באמצעות קירוב המכשיר אל שבב ה NFC אותו תוכלו פשוט להדביק לטלפון שלכם. לחלופין ניתן להפיצו באמצעות סריקת קוד QR.

 

לכרטיסי ביקור דיגיטליים יתרונות רבים וניתן לשלב אותם בכל הפעילות השיווקית של חברת ההדברה. הם יסייעו לכם להגדיל את התוצאות של כל צעד שיווקי, ישדרו מראה מקצועי ויבנו יחסי אמון מול הלקוח. אנו חברת BUZZIT נסייע לכם לעצב כרטיס ביקור מנצח.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Reddit
Pinterest
WhatsApp
Email
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@buzzitdigital.com

×